| ȚigariExpirate a întrebat:

As dori cateva sfaturi legate de (Manele)
Intreabarea mea este: De ce esti considerat cocalar daca asculti manele? Am impresia ca, daca asculti manele nu te va afecta comportamental sa adopti un stil de cocalar.
Am sentimentul ca manele vor sa te faca fericit. (desi mare parte vorbeste de putere,bani, femei ceea ce-i de toata jena) dar exista si cat de cat ok.
Eu ascult mai mult pentru ca sa rad cu prietenii si ca sa ascult si altceva decat restul genurilor (nu pot asculta doar un gen de muzica, ar fi cel mai naspa lucru pe care l-as putea face) Am impresia, daca un om de stiinta foarte inteligent ar asculta manele, nu exista riscul sa devina cocalar.
Astept pareri (cel mai interesant raspuns primeste funda)!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asculti multe manele? Pare ca da la cum ai scris