| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre :
Pink, Jon Bon Jovi, Freddie Mercury si Justin Bieberlaughing?(va rog sa fiti seriosi, vreau sa aflu parerea voastra):d
Care credeti ca e cel/cea mai bun/a cantaret/cantareata, dar cel/cea mai afonic/afonica?

Răspuns Câştigător
| fadnox a răspuns:

Pink n-am mai ascultat de mult timp si nu pot zice ca-mi place; de jon bon jovi nu se numara printre prferatii mei(urasc melodiile lente gen 'always'); mercury este, in schimb, deasupra tuturor enumerati aici datorita faimei sale si a trupei sale dar si datorita talentului sau; iar bieber nici n-am ascultat pana acum

normal ca (in primul cantaret, talental si cunoscut) cel mai bun este mercury

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Din tot ce-ai înşirat tu acolo, doar pe Mercury îl ascult cu cea mai mare plăcere.
Pink şi Jon Bovi nu-mi plac, iar bbăr habar nu am ce caută în aceeaşi frază cu ei.

| KostaKhe a răspuns:

Salut!
Pink-e nebuna, nu ascult
Jon Bon Jovi-ascult si imi place
Freddie Mercury-unul dintre cei mai buni cantareti ai tuturor timpurilor
Justin Bieber-Da'l naiba!
Bafta!winking

| CautNume a răspuns:

Justin Bieber- un nimeni

Pink, Jon Bon Jovi-cateva melodii bune

Freddie Mercury-nu se compara cu niciunul enumerati mai sus. Vocea lui e printre cele mai bune din toate timpurile.

| nowar a răspuns:

Pink nu ascult foarte mult dar merge.:-J canta bine//Jon Bon Jovi nu ma dau in vant, Mercury nu are ce cauta langa Biberon.