| Nera_Nero_1990 a întrebat:

Hey! TPU.Ce parere aveti despre justin bieber. Vreau parerea unei fete si a unui baiat.

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Parere de baiat : Un alt tip plin de el, care se crede dupa cate am citit baiatu` lu Chuck Norris, a dat de bani acum se drogheaza si isi bate joc de tot ce are, cheers.

3 răspunsuri:
| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Mie sincer mi se pare ca J.B. e putin cam fitos si afemeiat. Cred ca celebritatea facut sa devina asa si prietenii lui drogati ( ex. Snoop Dog, Ludacris, etc. ). Apropo... cred ca ti-ai dat seama ca sunt fata din poza mea de profil! Dar... imi plac piesele lui, mi se par bune. Pupici!

| AlexandruExTreMe a răspuns:

Este gay

| trifroxi a răspuns:

Mi se pare ca mereu vrea sa iasa in centrul atentiei si pe bune are o voce zici ca ii o pisica in chinuri, si are si o mutra de gey