| PipailaXX a întrebat:

Cum pot trimite de pe caluclator pe telefon melodii?

Răspuns Câştigător
| silviutzu97 a răspuns:

In primul rand conteaza ce telefon ai. Daca ai vreun cotet de telefon nu merge cu nimic. Cu bluetooth se poate sau prin USB. Cand ai luat telefonul trebuie sa fii primit un CD cu care iti instalezi telefonul pe calculator. Apoi conectezi printr-un fir USB telefonul la PC si apoi iti pui cate melodii vreiwinking!

| PipailaXX explică (pentru silviutzu97):

Am un telfon TTP T5130 e chinezes.

2 răspunsuri:
| TeoBizz a răspuns:

Prin bluetooth. Gasesti la Orange, Germanos de cumparatthinking Magazine d-astea cu accesorii pentru telefon. laughing
Funda?puppy dog eyes