| ZzOpO99 a întrebat:

Exista bluetooth pentru a trimite melodii de pe calculator pe telefon? Daau funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista, dar numai la laptop-uri.Nu poti sa-l instalezi sau asa ceva, doar prin cablu de date daca nu ai laptop.

| ViVi99 a răspuns:

Da, se poate si nu numai la laptop. Eu am bluetooth la PC si pot sa transmit melodii pe telefon. Activezi bluetooth-ul de la telefon si de la PC, apoi te conectezi la telefonul tau: adica dai ca PC-ul sa poata umbla in telefonul tau. O sa-ti apara o lista pe PC cu fisiere de pe telefonul tau. Apoi iti alegi o melodie care o ai descarcata e PC, apesi pe ea si o duci cu cursorul mouse-lui pe lista aceea cu fisierele de pe telefonul tau. Apoi astepti sa se incarce melodia si gata. Eu una asa fachappy

| haucara a răspuns:

Intre telefon si calculator mai rar, insa intre laptop si telefon exista cu siguranta... funda?

| Micu_Iulia_1993 a răspuns:

Da exista am si eu chiar.eu l-am luat de la germanos este bagat in spate la unitate iar cand vreau sa trimit ceva activez bluetooth-ul de la mobil apoi le conectez pe ambele si trimit