| IhateMe a întrebat:

Salut TpU! La scoala profesoara de muzica ne-a spus sa ne alegem un cantec si sa-l cantam in fata ei.Mi-am ales un cantec(pe care n-o sa-l spun) si mi-a zis ca suna bine,dar am o voce calda si melodia nu se potriveste,ca imi trebuie una lenta.( adica nu manele sau fuego laughing ).Ma puteti ajuta cu o melodie lenta ( repet fara manele sau fuego si profa mi-a zis asta ) de preferat in romana.(Am vazut pe net,, Daca dragostea dispare` dar nu e in intregime lenta.)Profa mi-a zis ca e buna si aia, dar as mai vrea raspunsuri(de preferat cantareti baieti)

5 răspunsuri:
| roxy1direction4ever a răspuns:

Torn de One direction sau more than this tot de one direction sau moment tot de one direction(toate sunt lente)

| IhateMe explică (pentru roxy1direction4ever):

Mersi foarte mult melodie de genu asta cautam eu am auzit de one direction dar nu stiam ca suna asa de bine...Mersi mult! Dar si Vama veche-Epilogue mi-a placut dar more than this e foarte buna.

| roxy1direction4ever a răspuns (pentru IhateMe):

Chiar ma bucur ca ti-au placut!