| Vlad_Ion_1960 a întrebat:

Ma lamuriti si pe mine ce este cu slim shady mai exact? ( nu vreau sa stiu ce inseaman )

Răspuns Câştigător
| ShadeAdda a răspuns:

Aici gasesti tot ce ai nevoie despre Slim Shady/Eminem: http://ro.wikipedia.org/wiki/Eminem

Mai ales in fragmentul asta, daca tot te intereseaza porecla lui:
"Nașterea primului său copil a pus, din nou, cariera sa pe planul doi fiind nevoit să lucreze pentru a avea grijă de familia lui. Acest lucru a determinat începutul compozițiilor de texte cu conținut explicit, arătându-și astfel nefericirea și tristețea. Un album de debut în 1996 - " Infinite" a deviat ruta sa artistică însă a primit și ceva laude comparându-l cu Nas și AZ. Apoi a creat "Slim Shady", un alter ego, deoarece i s-a făcut frică să cânte despre ceea ce simte. Scriind despre sentimentele sale, a avut mult material în același an, atunci când mama sa a fost acuzată de abuz mental și fizic asupra fratelui său mai mic. Anul următor prietena sa l-a părăsit și i-a interzis să mai viziteze copilul, așa că a fost obligat să se mute înapoi cu mama sa, experiență care i-a mărit ura pentru ea. Ceea ce scria devenea din ce în ce mai rău, dar asta după începutul abuzului de alcool și de droguri (somnifere – din cauza stresului nu mai putea să doarmă și a fost nevoie să apeleze la medicamente, dar a devenit dependent).

| irbis96 a răspuns (pentru ShadeAdda):

Corect happy

| ShadeAdda a răspuns (pentru irbis96):

Yayy! So... fundita? laughing

5 răspunsuri:
| irbis96 a răspuns:

..Pai atunci ce anume vrei sa stii?

| Vlad_Ion_1960 explică (pentru irbis96):

Istoria, de ce a capatat porecla asta, cum, de ce are mai multe personalitati...

| ShadeAdda a răspuns (pentru Vlad_Ion_1960):

Thankies! happy