| alecs_5368 a întrebat:

Pentru fanii hip-hop-ului international /rap big grin mai oamenilor lamuriti-ma si pe mine care e toata faza cu "slim shady" in mare parte stiu, da' vreau sa stiu cu exactitate. ce reprezinta, care e semnificatia? multumesc anticipatwhistling

Răspuns Câştigător
| NU.Conteaza a răspuns:

Uita-te pe site-ul asta poate te ajuta:D.
http://www.eminem.net/slim_shady/

3 răspunsuri:
| DexTer a răspuns:

1998–1999: The Slim Shady LP

Cel mai bine-vândut LP al lui Eminem vine în anul 1999, având marele hit (atât melodie cât şi videoclip) "My Name Is", plus "Guilty Conscience", ce i-au adus în următorul an câştigarea de trei ori a discului de platină. Devenind foarte vizibil, critici numeroase au apărut la adresa versurilor şi continutului explicit.

Discipol al lui Dr. Dre, rapperul Eminem devine în 1999 unul dintre cei mai controversaţi rapperi din branşă. Folosind bit-uri inteligente şi având un talent incredibil de a da frâu liber sentimentelor şi întâmplărilor nefericite ce i-au ocupat toată copilaria, succesul său devine cel mai mare succes de la debutul solo al lui Dr. Dre, cu şapte ani în urmă.

| alecs_5368 explică:

Draga "luchass" am vazut si filmul si stiu mai multe decat iti poti imagina despre Eminemwinking da' se pare ca u nu mi-ai inteles intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai asculta genul ăsta de muzică ai ști ce semnifică.
Cât despre Eminem, a avut o viață destul de grea la începutul carierei (și inainte de). Vezi filmul 8 Miles, e un documentar excelent despre viața lui.