| HeroBrey a întrebat:

Putetsi sa-mi spuneti care e cea mai buna firma de chitari acustice? Intre Hohne, Yamaha, Trembita, Leoton, Stagg?

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Ma, nu stiu sa iti zic sigur, dar situ ca Yamaha sunt tari cad vine vorba e tobe si piane.si multe altele, incearca si tu mai multe varante nu ti-o comanda pe net.

| HeroBrey explică (pentru WhiteWolf7):

Mersi! p/u sfat!

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Niciuna din astea, Ibanez face cele mai bune acustice.

| GregHouse a răspuns (pentru Dumnezău):

Doamne, nu e bine sa minti! Tot prostul stie ca Fender si Takamine sunt cele mai bune acustice. Ibanez e pe 3 la acustice si pe 2 la electrice, dupa Epiphone Les Paul!

| Necoara_Yonutz_1997 a răspuns (pentru GregHouse):

Dar harley Benton blues, e buna firma?