| Maritimo a întrebat:

si La multi ani! As fi interesat de un post de deejay la un radio online. Daca aveti radio si cautati deejay ma puteti contacta la id boariu_ionut!

5 răspunsuri:
| Ema2017 a răspuns:

laughing In primul rand Deejay se scrie Dj.
In al doilea rand trebuie sa ai niste mixuri si multa experienta laughing
In al trei; ea rand descarcati Home Dj Free Maker si incepe sa faci mixuri si punele pe you tubelaughing

Bafta!

| Maritimo explică (pentru Ema2017):

In primul rand Dj e prescurtarea de la Deejay
In al doilea rand am destula experienta
Si in al treilea observ ca nici nu mi-ai inteles intrebarea asa ca aptinete.

| Ema2017 a răspuns (pentru Maritimo):

Daca ai experienta ce program folosesti pentru mixuri straight face!

In fine bafta dar slabe sanse sa gasesti vreun post laughing) la vreun radio :laughing!

| Maritimo explică (pentru Ema2017):

Fratioare din cate vad cred ca te intrebi cu ce se mananca radiou si habar nu ai ce e ala mix da l-ai auzit undeva si l-ai repetat.Scuze ca am vorbit cu tine da nu meriti sa ai dialog cu minewinking

| Ema2017 a răspuns (pentru Maritimo):

Mda in fine treaba ta. straight face

laughing))