| hatze a întrebat:

vreau sa fac un fel de sondaj, asa de curiozitate! Cui ii plac manelele? sa vad cam cati imi spun DA! astept!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mie îmi plac.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Frate, tu asculti muzica sau poluare fonica?

| Bogdanux a răspuns:

@EnterSandman

Fii sigur ca a zis la fonfeala, a fost doar foarte ironica tongue laughing.

| Bogdanux a răspuns:

@ Legiuitoarea

Nu multumesc, raman la pietrele si metalele mele happy.

| EnterSandman a răspuns:

Daca te consideri t@gan, poti aculta linistitwinking

| EnterSandman a răspuns:

@Legiuitoarea
sper ca ai raspuns asa doar pentru funda, as fi dejamagit.ca un expert TPU, sa asculte o muzica care nu prea e "experta" laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
@EnterSandman şi @bogdan26, gusturile nu se discută.
Credeţi că dacă am această titulatură nu sunt şi eu om şi ascult muzică? Maneaua mai exact este muzică populară orientală!
Pun pariu că şi voi aţi asculta măcar o dată acest gen de muzică.
Pa, pa.

| aliceinchains a răspuns:

Nu, nu ascult, nu-mi plac. Ascult în general rock. happy

Răspuns utilizator avertizat
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Pur si simplu LE URASC.Cine ar vrea sa se milogeasca prin acele"melodii" oribile? Zici ca se vaita cand deschid gura si scot acele sunete oribile.
Deci raspunsul meu este NU.
Pa, pa.

| AdamBlack a răspuns:

NU imi plac, niste porcarii.

| Mihai5656 a răspuns:

Mie Nu imi plac