| anonim_4396 a întrebat:

Michael Jackson a murit? Intreb pentru ca un prieten mi-a povestit ca a vazut o poza ca nu a murit, si a facut nu stiu ce... Deci a murit sau nu? Eu cred ca da. Care ii parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| ElenaMaria003 a răspuns:

Da, a murit. moartea lui a fost un sacrificiu satanic. si eu am vazut filmulete care sustin ca a fost prezent la propria "inmormantare" sub chipul unei femei si acum s-ar afisa la tv ca Dave Dave.
Dar nu se poate. Michael isi iubea enorm de mult fanii si meseria. nu avea de ce sa isi inseneze moartea decat daca ar fi fost obligat. Sunt niste presupuneri cum ca ar fi in viata, dar mai multe dovezi sunt ca a murit. Deci da, a murit. Din pacate. A murit un geniu, un om cu un suflet imens care ne-a invatat o gramada prin melodiile lui.:-

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cred ca a murit, altfel nu suferea familia si copii lui atat de tare.
nu avea de ce sa se prefaca mort fiindca tocmai urmau o multime de concerte superbe si el isi iubea muzica si meseria, dar isi iubea si fanii, deci eu cred ca a murit din pacatesad

| beastboy84 a răspuns:

Michael Jackson a murit in iunie 2009 pe 25 daca nu ma insel. crzi ca toti sunt ca Tupac? laughing

| EuVoiFiSisuntEu a răspuns:

Deci voi sunteti aerieni total. s-a vorbit despre asta o gramada de zile cand a murit (numai asta era la televizor, toti "boceau")
SIGUR CA A MURIT. REGELE POPULUI A MURIT. THE END.

| Secret43 a răspuns:

Sigur a murit, în noaptea de 25 spre 26 iunie 2011, după un stop cardiac. Sper ca te-am ajutat!