| golfgt2006 a întrebat:

Salut! Vreau sa-mi cumpăr două microfoane wireless să le conectez la o boxă să cânt manele cu var-mea! știe cineva niște microfoane de buget, dar calitative? Wireless preferabil. mulțumesc. Buget 600 ron.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara-ti mai bine niste casti, ca sa auzi cat vrei tu de tare, dar fara sa deranjezi vecinii happy

| golfgt2006 explică (pentru Violleta2022):

Cred ca nu ai citit bine intrebarea. eu vreau să cânt, nu să ascult muzică. în plus, nu am vecini. mai ai și titlu de campion al zilei straight face

| Violleta2022 a răspuns (pentru golfgt2006):

Castile sunt excelente si pentru cantatul tau, daca nici atat nu stiai happy

| golfgt2006 explică (pentru Violleta2022):

Știam foarte bine doamna Violeta, dar având în vedere că am menționat că vreau să cânt cu verișoara mea, nu cred că era cazul să îmi recomandați căști. Nu mai zic că eu oricum menționasem de microfoane. Oricum, am găsit deja, mulțumesc!

| golfgt2006 explică (pentru Violleta2022):

și probabil am greșit și eu în exprimarea mea, vreau să le conectez la boxă ca să cânt "live", ca la lăutari mai exact. îmi cer și eu scuze pentru confuzie!

| golfgt2006 explică (pentru Violleta2022):

V-am lăsat fundă, oricum!