| 94Lucifer94 a întrebat:

Salutare am auzit de zeci de ori o melodie pe dance fm și nu pot să o găsesc. Deci versurile care le cântă de repetate ori, sunt "Love, love, make love". Gen "Loooooove loooooove make looove'. Și le cântă prima dată un băiat, apoi o fată. Am încercat să ascult toate melodiile din topul lor și n-am găsit-o deși o aud de 2-3 ori pe zi, mai ales noaptea. Soluții cum să găsesc playlist-ul unui radio?

Răspuns Câştigător
| Lory29 a răspuns:

Franky Love - Make Love
Daft Punk - Make Love
Incearca-le. eu una doar le-am vazut titlul si le-am pus aici, dar nu le-am ascultat.

7 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Ne place o melodie insa nu-i cunoastem numele...asta da dificulatate! Cei de la Virgin Radio Romania au playlist-ul cu cele mai noi melodii, eu mereu ascult noile melodii inaintea prietenilor mei! Sigur vei gasi acolo melodia! Meriti "a doua sansa"

| 94Lucifer94 explică (pentru FoxyM):

Nu că ascult și Virgin Radio și nu au melodia care o caut eu.

| Lory29 a răspuns:

Make Love - Gucci Mane & Nicki Minaj
Nu stiu daca asta e melodia pe care o cauti, dar o poti asculta sa vezi daca e aceasta.

| 94Lucifer94 explică (pentru Lory29):

Nu, scuze, și eu găseam pe asta când încercam să caut după acele versuri.

| Lory29 a răspuns (pentru 94Lucifer94):

Bine... incearca sa-ti aduci aminte mai multe versuri sau daca din intamplare o auzi prin autobuze sau mai stiu eu unde, poti intreba pe cineva daca stie melodia. rolling on the floor

| 94Lucifer94 explică (pentru Lory29):

Este o melodie de tip dance, probabil mixată de cineva, și versuri nu prea are decât cele menționate. Nici în topul lor nu îl găsesc, le-am ascultat pe toate de curiozitate și nimic...

| 94Lucifer94 explică (pentru Lory29):

Deci era Aatlas - Make Love (Lovejet & Bonnie Rabson Remix)
Noroc că mi-ai zis tu de Daft Punk tongue

| Lory29 a răspuns (pentru 94Lucifer94):

Franky Love - Make Love
Daft Punk - Make Love
Incearca-le. eu una doar le-am vazut titlul si le-am pus aici, dar nu le-am ascultat.