| Raizuke a întrebat:

Salutare, cant la chitara de aproximativ un an, insa nu m-am omorat foarte tare. As vrea sa stiu cam as putea sa cant.Genul nu conteaza. Stiu acordurile de baza si cat de cat la bare-uri. Am probleme mari cu vocea, am o voce cam groasa. Cam ce imi puteti recomanda?

1 răspuns:
| Gorath a răspuns:

"cam as putea să cânt".Cum să cânţi sau ce să cânţi? Învaţă să te exprimi mai întâi,şi apoi spune-mi ce fel de melodii vrei. Mai uşoare,acceptabile,în română,engleză, rock, folk.