| anonim_4396 a întrebat:

f+v. A folosit cineva iriver e150, suna bine cu castile din pachet? am avut e30 si am fost f multumit. cum e150 dpdv sound? (nu ma intereseaza display, baterie, design, faptul ca se misca greu, ci doar daca suna ok cu castile din pachet)

Răspuns Câştigător
| iTami a răspuns:

Suna bine prin casti, si sunt si comode, eu am iRiver E150, dar castile mi s-au stricat, au supravietuit cateva luni si acum mi-am luat casti noi (nu de la iRiver) au supravietuit 3 zile, deci intelegi ca nu e problema cu castile, ci cu mine happy.

| anonim_4396 explică (pentru iTami):

Intre timp mi l-am luat si eu de pe eMAG, promotie cu reducere de vreo 80 de ron big grin si eu zic ca e destul de ok si clipurile merg super happy merci de raspuns.seara buna

1 răspuns: