| MarcelPan a întrebat:

Salutare internauților, vreau sa va adresez o întrebare destul de serioasa ținând cont ca fac muzica de vreo 3 ani. Ma tot bate gândul sa îmi iau o chitară, dar niciodată nu m-am gândit ce fel de chitară sa îmi iau. Sunt începător la instrumentele cu corzi și nu am habar, ma puteți ajuta cu o chitară destul de buna eventual electico-acustică?
Dau fundă!
Mulțumesc celor ce ma ajută!

2 răspunsuri:
| ppicopp a răspuns:

Salut, şi eu am facut chitară. Eu am fender, îți spun ce este de departe cea mai bună firma de chitară. În niciun caz sa nu-ti iei hora.

| MarcelPan explică (pentru ppicopp):

Îmi dai un link spre chitara?