| Cosminovici18 a întrebat:

Tutu Adrian cel care a castigat premiul de 120.000 de euro la Romanii au talent poate sa vina la X factor sau la Vocea Romaniei sa participe chiar daca a castigat un concurs? ca la ambele emisiuni l-am vazut ca statea doar in public... dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| cumsablog a răspuns:

L X Factor si Vocea Romaniei nu au voie sa participe persoane care au semnat deja un contract iar Tutu probabil ca a semnat unul dupa castigarea Romanii au talent, asa ca nu are voie sa participe. Daca este in public, probabil ca se afla acolo pentru imagine/publicitate.

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

NU pentru ca cei de la media pro au semnat un contract cu el si cu toti participantii de la romanii au talent sa nu se duca la un alt concurs sau televiziune timp de 6 luni( asta din ce am citit eu in ziar mai de mult)

| Minnie a răspuns (pentru benny):

Aseara a fost la Vocea Romaniei un participant care a fost si la Romanii au talent.