| Upz0r3 a întrebat:

Credeti Adrian tutu merita sa castige 120.000 de euro la "Romanii au talent" daca da ziceti de ce daca nu ziceti cine trebuia sa castige si de ce. Funda happy

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna,
E chiar buna intrebarea. Eu zic ca ar fi meritat banii, da da situatia sa jalnica. Dar nu cred ar fi meritat titlul de "cel mai talentat roman". Acest titlu as fi vrut sa ajunga la Narcis sau la Valentin Luca.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Eu cred ca merita
daca a castigat voi nu mai aveti ce sa facetilaughing
dar nici inainte nu aveati ce sa faceti ca cu un vot pentru altcineva nu castiga persoana respectia.rolling on the floor

| aliceinchains a răspuns:

Nu știu ce rost mai au întrebările astea acum, nu mai contează...mă rog, mie-mi plăcea Valentin Dinu și Marian Vasilescu, voci superbe amândoi aveau.

| zmilee4you a răspuns:

Hmmm...Buna.Adrian are talent dar nu de locul 1. Da putem recunoaste ca ne-a impresionat cu maiestria de a compune melodii si cu povesta sa trista la care face fata. Dupa parerea mea daca ar fi avut si Narcis Iustin Ïanau aceeasi poveste sigur lua castigul cel mare.Dar totusi trebuia sa ia locul intai deoarece talentul sau nativ este rar si nu cred ca vom mai gasi asa ceva in Romania:*!

| Musicmakesmefree a răspuns:

Adrian tutu a cantat bine dar eu cred ca trebuia sa castige cosmin agache.Ala da talent original!