| Bobo1923 a întrebat:

Urgent!
Trebuie sa stiu sa citesc portative pentru a putea invata sa cant la chitara electrIca?
Inveti si asta sau trebuie sa stii tu?

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Depinde ce dracu vrei sa faci, daca vrei doar sa faci cover-uri, inveti dracu sa citesti o tabulatura si incepi sa inveti. Daca vrei sa compui, invata teorie muzicala la greu, nimic mai simplu.

| Bobo1923 explică (pentru Thunderstruck):

Vorbeste dracu frumos...
si mersi dracu pentru raspunsul asta

| Thunderstruck a răspuns (pentru Bobo1923):

Pai ce dracu, imi place sa ajut dracosi ca tine, hai noroc, daca mai ai nelamuriri intreaba dracu...

| Bobo1923 explică (pentru Thunderstruck):

Da ce dracos esti ba drace....hai vezi ca te caci pe tine dracu laughing