| Anonim⁴⁴⁴⁴ a întrebat:

Saxofon sau Vioară!
Salllll! Vreu sa mă apuc de un instrument. Îmi plac la nebunie saxofonul și vioară și ma incanta ideea de a cânta la nunți! Nu mă pot hotăra. Ce credeți? Care sunt mai căutați saxofoniștii sau violoniști?

Răspuns Câştigător
| Live4Ride a răspuns:

Si mie imi plac ambele cu toate ca nu am nimic in comun cu muzica, decat ascultatul ei.
Cred ca vioara ar fi mai cautata deoarece iti da mai multe emotii si simpti muzica altfel cantata la o vioara cel putin asta e sentimentul meu!
Succes orice ai alege!

| Anonim⁴⁴⁴⁴ explică (pentru Live4Ride):

Din cate vad eu saxofonul este mai căutat. La toate nunțile la care am mers eu aveau câte un saxofonist poate chiar mai multi. Și în puținele nunti in care erau vioară era și un saxofonist pe lângă el.
Însă ai mare dreptate! Vioara produce mai mari emoții decât un saxofon, însă mă încântă și doinele. Nu știu poate voi incepe la ambele câte puțin și o să văd cam care mi se potrivește. Ce crezi? Ar fi o idee buna?

| Live4Ride a răspuns (pentru Anonim⁴⁴⁴⁴):

Cu siguranta este o idee super buna, daca ai timp sa le studiezi pe ambele. Cu cat studiezi mai mult cu atat le vei intelege mai bine si vei deveni mai bun!