| Surrender434 a întrebat:

Se zvoneste ca Francesca gariny este noua iubita a lui Bill Kaulitz(Tokyo hotel) in anul 2012.
Este adevarat?
Aveti poze cu noua lui iubita?

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu e gay?

| Surrender434 explică (pentru Wøodenpints):

Nu mă.A spus că nu e gay, într-un interviu.
Si tu răspunzi alandala.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Surrender434):

A, eu credeam că e gay. Aşa pare în poze.

| NegativeCreep a răspuns (pentru Surrender434):

Şi ce? Nu poate să mintă şi el acolo ca să-şi păstreze fanele psihopate? laughing

| robertadenisaroberta a răspuns:

Avea iubita in 2012 dar acum in prezent nu cred ca are.Stii tu, mai iese si el cu fete ca ar vrea iubita, dar nu il prea loveste ingerasul in scutec. Iti place Bill?

| Surrender434 explică (pentru robertadenisaroberta):

Imi place Bill deoarece este genul de persoana foarte simpatica, are simtul umorului si este foarte respectuos.Nu stiu ce am atrage la el, dar este favoritul meu si asa va fii.Habar n-am daca are iubita sau nu, dar este trist, pentru ca merita.
Sper sa si-o gaseasca, are tot ce trebuie la un barbatwinking Parerea mea

| robertadenisaroberta a răspuns (pentru Surrender434):

La fel și eu, dași ar durea să îl vezi cu o fată, măcar ar fi și el ferici.