| anonim_4396 a întrebat:

Seara bună! Ce părere aveți despre această melodie? http://www.youtube.com/watch?v=t1XWNNYXjC8 eu zic că e extraordinară, o voce superbă, un video pe masură. vreau să aud cât mai multe păreri!

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Mie nu-mi place.
Adică, vocea nu e chiar rea, e ok. Dar ce urmează după, wtf...ăla e dubstep?! Nu ai cum să spui de o piesă că e extraordinară și să fie dubstep, n-ai cum...

| DieBitch a răspuns (pentru aliceinchains):

Fiecare cu părerea lui, ai văzut deja s-a zis ..deci se pare că se poate!tongue

| Woodenpints91 a răspuns:

Instrumental de 2 bani,
Voce sub-mediocră,
Vomă de videoclip.

| CautNume a răspuns:

Nu e cine stie ce, dar imi place vocea artistului.

| RockNbeer a răspuns:

Nu imi place, si vocea si dubstep-ul ala ai de tot rahatu...parerea mea.

| RoseXD a răspuns:

E superba melodia love struck

| DieBitch a răspuns (pentru RoseXD):

Ce te-a motivat să zici asta? happy