| anonim_4396 a întrebat:

Si eu am doar 12 ani si vreau sa devin cantareata si actrita.Imi poate spune cineva cum pot ajunge?

5 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Pai spune-i mamei tale sa te duca la un profesor de canto si pe viitor poti urma un liceu care are profil actorie ce te intereseaza happy

Bafta in tot cea ce faci happy!

| Sabwy a răspuns:

Cauta pe net un site care se oupa cu tinere talente... trimite un e-mail cu o piesa cantata de tine si poate vei merge la ceva preselectie ...Succes!

| pepenerosu a răspuns:

Pai.incepe sa canti...mergi la cursuri.nici nu stiu daca ai voce. daca nu ai atunci incepe cursuri de teatru...pana sa ajungi dureaza.si trebuie sa fii foarte talentata ca sa ajungi cunoscuta.si daca nu esti nu prea castigi multhappy. Eu atat stiu. Cine nu isi doreste asta?:X

| Andreea_7493 a răspuns:

Eu zic sa mergi la actorie numai daca esti pasionata de asa ceva, altfel n-are sens :p Din ce oras esti?

| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Ai tot dreptul sa ai vise si dorinte, dar trebuie sa crezi in ele...continua ceea ce faci si vei vedea ca cineva iti va observa talentul si poate intr-o zi vei fi ceea ce doresti...pentru ca si eu vreau asta si nu ma mai mult de 13 ani...contiunua sa crezi in tine si in visele tale...bafta!