| SorinRK a întrebat:

Spuneti-mi si mie, trupa de rock Evanescence este satanista?

7 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Da.

| Deaad a răspuns:

Uite un exemplu de trupa rock care nu e satanista:
https://www.youtube.com/watch?v=KptyZw3Yagk

Te rog, pentru binele si sufletul tau.
Nu asculta Evanescense!
Asculta trupe benefice pentru sanatate, precum trupa crestina binecuvantata de papa, Gorgoroth!

| SorinRK explică (pentru Deaad):

Aia e satanista

| viperra a răspuns:

Doamne,nu este satanista! Nu stiu cine a zis asta dar a gresit amarnic laughing)

| Zeenya a răspuns:

Nu! Sunt trupe care cânta melodii cu mesaj satanic, dar Evanescence nu are treaba cu satanismul. Amy lee cânta solo si dacă asculți piesele ei iti dai seama de multe.

| thewaryor a răspuns:

Ma tem tare ca mai mult manelisti au nevoie de exorcizari la cum se balangane in piese fi sigur ca sunt posedati

| Aiemgad a răspuns:

Ce cartof ti-a băgat ideea asta in cap?