| JoR1K a întrebat:

Spuneti vreo denumire ci un cintec Medleac. happyhappy ceva in limba straina de ex.Shayne Ward - Breathless.Shayne Ward - No Promises. Maher Zain - For The Rest Of My Life.va rog mult spuneti ceva da tot asa de genul acesta...

2 răspunsuri:
| emma2002 a răspuns:

Sigur! dai pe youtube si scrii:
cea mai frumos melodie spaniole si e spaniola. sper ca te-am ajutat!

| JoR1K explică (pentru emma2002):

Astai clar.stiu de asa ceva.eu vreau ceva concret (sa fie denumirea) da mel mele 3 com?happyhappyhappyhappy