| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia originala dupa care s-a inspirat J. Yolo cand a compus "Te pup, Pa Pa!" http://www.youtube.com/watch?v=CvPdgkD5LA8 Melodia mai e cantata si pe stadioane...De gasit am gasit-o, dar nu cum vreau eu. In piesa originala se canta : na na na na, na na na na he heyyy goodbye. Doar ca piesa a fost mixata si remixata de n ori si nu mai stiu exact care e cea pe care o caut. Eu o vreau pe aceea in care se spune "na na ...he hey goodbye" cu acelasi tempo cu care Yolo canta lala lala te puuuup, pa paaaaa. Sper sa intelegeti si mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QaG2Acg8n60
asta-i originala

| anonim_4396 explică (pentru greyhound):

Gata, am gasit acum ce cautam. Piesa cantata de foarte multi si nu stiam dupa ce artist(i) e facut remix-ul. Mersi mult.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia din care s-a inspirat este ''Steam - Na na hey hey kiss him goodbye ''.