| TudorFox a întrebat:

Stie cineva cum se poate asculta un cd cu muzica track?

Răspuns Câştigător
| KEiGHT a răspuns:

Muzica de pe CD denumita track este wave (neincodata), merge pe orice player.

| TudorFox explică (pentru KEiGHT):

Pai am pus pe vlc si nu a mers

| TudorFox explică (pentru KEiGHT):

Si pe winamp, si la fel

| KEiGHT a răspuns (pentru TudorFox):

Trebuie sa ai CD in Player! happy nu se copie track pur si simplu! Pentru a copia in PC Track este nevoie de Soft cum ar fi Easy CD extract.

| TudorFox explică (pentru KEiGHT):

Pai nu poti sa asculti direct de pe cd?

| KEiGHT a răspuns (pentru TudorFox):

Ba da, instaleaza DirectX 9.0c!

| TudorFox explică (pentru KEiGHT):

Pai am, dar nu porneste, dau play si ajunge in capat dintr-odata

| KEiGHT a răspuns (pentru TudorFox):

Tragi de Disc cand il vezi ca e aparut in My Computer in playlist la winamp, daca are text pe fiecare m, elodie vor aparea scrise si merg "citite"

| TudorFox explică (pentru KEiGHT):

Mersi, funda happy

| KEiGHT a răspuns (pentru TudorFox):

Cu mare drag! happy