| đ a întrebat:

Stie cineva unde gasesc in baia mare tricouri cu formatii rock? gen HIM, Slipknot, Marilyn Manson...

Răspuns Câştigător
| YuukiNightmare a răspuns:

Nu sunt din Baia Mare dar îți dau o idee (cred că ai mai auzit-o, ți se pare absurdă dar eu așa am făcut) - ia un tricou alb, siplu și larg, o cutie de markere de-alea colorate, un creion cu mină și o riglă de 30 cm. Caută me internet loggo-ul câtăreților și desenează-le cu atenție (mai întâi in creion) apoi contureazăle și „impodobește" tricoul cu celelalte culori.winking

| Iris_Tămaş_2000 a răspuns (pentru YuukiNightmare):

și cand il bagi la spalat?

3 răspunsuri:
| đ explică:

Waa, buna idee xD. pana la urma mi-am comandatde de pe net dar cred ca o sa fac si asta!

| CopilColorat a răspuns:

De fapt este undeva la centru vechi lângă pompe funebre laughing mi-am luat de acolo cu green day love struck