| adnanandan a întrebat:

Ce cura de slabire pot tine avand in vedere ca am probleme cu stomacul? Am 22 de ani 1.62 si 62 de kg nu cred ca e o greutate ok...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| emma_3170 a răspuns:

Poti cauta pe net ca sa gasesti inf., sau bineinteles sa consulti o persoana specializata care sa iti recomande o cura de slabire, sa iti faca o dieta.

Daca spui ca ai 1, 62. atunci ar trebui sa ai 52 de kg.Cu 10mai putine