| Andra_Andrada_1996 a întrebat:

Ce nu va place la JUSTIN BIEBER? nu stiti daca va avea concert in Romania? cand? unde? frumos e, voce are tot nu inteleg de ce il urati

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Personal,dupa ce am aflat de rahatul asta de Psy si de melodiile lui brusc justin bieber mi se pare mai ok. Aparent mereu va fi loc de mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja incep sa-mi fac griji pentru omenire, daca au ajuns fetele sa se uite dupa umbre de baieti, adica aia care arata a gay.
Vocea e oribila, nu pricep ce vezi tu talent in asta. Ramai insa la ascultat de asa ceva, iar cand se anunta ca vine in Romania, sa-mi spui si mie, vin si eu la concert.....cu RPG-ul.

| Carmen100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o intrebare. Ce e ala RPG? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carmen100):

Http://images2.wikia.nocookie.net/......011033847! Rpg-7-1-.jpg

| Andra_Andrada_1996 explică (pentru anonim_4396):

Ce e ala RPG?

| Andra_Andrada_1996 explică (pentru anonim_4396):

Dar de unde stii ca e gay?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andra_Andrada_1996):

Daca incetezi sa mai citesti printre randuri ce-am zis, o sa vezi c-am zis ca arata ca un gay, de fapt si un gay poate arata mai masculin ca ala.
Si foloseste-ti internetul cand nu stii ce e ala RPG.