| hbxcgsdvjbg a întrebat:

Taica-meu mi-a parolat calculatorul dar eu stiu parola. Daca ma joc pe net cat el nu este acasa, cand vine de la servici poate afla ca am intrat pe net? Daca da, cum? Dau funda laughing)) xD

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Poate sa vada istoricul internetului adica tot ce ai facut tu si pe unde ai intrat tu, daca vrei sa nu mai apara nimic, intra in google chrome si apasa ctrl-shift-N si o sa se deschida o pagina incognito unde poti sa umbli linistit ca nu apare in istoric happy

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Se uita in istoricul browserului de internet si vede toate site-urile unde ai intrat, iar ca sa stergi istoricul apasa in dreapta pe liniile alea, intra la istoric si dai detele (daca folosesti google chrome)

| Skylimit a răspuns:

Se uita la istoria browser-ului pe care esti. Instaleaza "Google Chrome" si la optiuni ai una gen "Incognito". P.S. Daca nu au google chrome si il instalezi, ascunde-l cumva... sa nu vada.

| Flaviu16 a răspuns:

Daca intra in istoric poate vedea tot ce ai facut tu pe google! funda?big grin