| ralukaandreea a întrebat:

Sunt mare fana black veil brides si vreau sa stiu cati de pe TPU ii asculta daca ii ascultati ce parere aveti despre ei?

Răspuns Câştigător
| FunnyGirl123 a răspuns:

Si mie imi plac,nu stiu de ce lumea spune asta despre ei,chiar daca uneori sunt exagerati. Uneori cred ca sunt poponari laughing.Mai bine asculta Avenged Sevenfold, Bullet For My Valentine, 3Days Grace sau Children Of Bodom happy

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Poponari

| Gorath a răspuns:

Sunt groaznici,vomitivi, hidoşi, poponari şi tot ce vrei.Pe lângă asta,se mai cred şi metal,ceea ce mă scoate din sărite de fiecre dată când aud de ei. Dacă vrei ceva mai calumea încercă Abigor,Children of Bodom,Behemoth,Amon Amarth,Bathory,Satyricon, Rotting Christ, Burzum etc.

| ralukaandreea explică (pentru Gorath):

mie imi plac asa cum sunt dar multumesc pentru idei o sai ascult dar tot o sa raman fana BVB