| tarja2000 a întrebat:

Sunt Soprana si mi-as dori sa cant mai departe insa se pare ca am succes doar la karaoke! nu stiu cum se proceseaza as vrea sa caut o trupa, sau ceva de acest gen ma poate ajuta cineva? aisha.desiree e id-ul meu de yahoo messenger astept mesaje de la voi

1 răspuns:
| yadora a răspuns:

Fa-te auzita cat mai des oriunde ai merge si pe unde nu gandesti, canta, canta. Nu sti de unde sare iepurele, asa ca fa bine si intra pe langa profesorii de muzica de la " Clubul elevilor" sau la spectacole cand te duci si ai ocazia de a intalni vreun interpret sau compozitor, trage un tril de pasare maiastra de sa-i lasi cu gura cascata. Bafta si pune in valoare tot ce ai mai bun.