| DangerF a întrebat:

Tin minte ca ascultam o muzica cand eram mic pe yt dar nu mai stiu cum ii zice. Era unu blond care incerca sa o agate pe una pe plaja. Mai tin minte ca aia se duce in apartament si ala blond se duce si ii canta si aia iese la balcon si ii arunca o galeata de apa pe el si la final e ceva party (totul e pe plaja)

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Melodia asta a avut un videoseparat, cum spui tu, cu secvente din film, dar varianta originala e asta: https://www.youtube.com/watch?v=itRFjzQICJU