| anonim_4396 a întrebat:

Tokio Hotel sau Red hot chili pepers. Funda care raspunde primul si daca ii place aceeasi trupa ca mie.

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Tokio Hotel

8 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Red Hot Chili Peppers.

| CautNume a răspuns:

Clar, Red Hot Chili Peppers.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Red Hot Chili Peppers, pentru ca Tokio Hotel sunt cei mai penibili emo-gay dintre cei emo-gay.

| NoShit a răspuns:

Orice prost poate spune Tokio Hotel ca să primească fundă din moment ce ai numele BillKAULITZ. Un om care are cunoştinţe în materie de muzică bună va alege Red Hot Chilli Peppers.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu ascult niciuna din trupe,mi se par prea homo pentru gusturile mele.
în schimb, RHCP sunt net superiori din punct de vedere muzical homalăilor ăia de la tokio hotel, şi oamenii ăia chiar se pricep la muzică, şi cântă la instrumente, nu se freacă de ele să excite mimoze la primul ciclu.

| SilentNoteA a răspuns:

Red Hot Chili Peppers

| rmk a răspuns:

Red hot chili peppers fara indoiala.

| Andra0712 a răspuns:

Well...if you are an idiot gay you will like Tokyo hotel, otherwise, Red Hot Chili Peppers( the best band ever!)