| GabiD a întrebat:

Va place Andreea Balan? Care melodie? Ati fost la vreun concert al ei? Eu nu dar mi-ar place.

Răspuns Câştigător
| CriSSa537 a răspuns:

Trebuie sa rdcunosc..nu sunt fana Andreea Balan.Da, intamplator am fost la un concert de-al ei si chiar stie sa faca show...Nu pot sa-ti zic ce melodie imi place cel mai mult ca nu prea ascult dar in general mi se par ok.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, nu ascult, nu si nici nu as vrea.

| Danzell a răspuns:

Imi place sa ma uit la fundu si tatele ei. muzica nu imi place de loc.
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, îmi plac câteva melodii ale Andreei Bălan. Nu le enumăr. N-am fost la niciun concert de-al ei.

| AlleSss a răspuns:

Bună.
Nu pot spune că o ador sau că îmi place la nebunie de ea, dar îmi plac melodiile ei. Hm. cele vechi, în general. Da, am fost chiar la vreo 3-4 laughing (nu al ei în special)

| DoolceDoolce a răspuns:

Da. Am fost la un concert de al său. Ca și cântăreață este ok, are voce bună, știe să facă show, și se mișcă bine, în general. laughing. Părerea mea este că se descurcă bine și se vede că îi place ceea ce face. happy.