| Indestructible44 a întrebat:

Va place Drowning Pool.intrebare adresata pentru cei ce asculta rock

14 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Da imi plac.au cateva melodii chiar faine.

| FadetoBlack a răspuns:

Nu pot să zic că nu-mi place, da uit să-i ascult. Îmi plăceau vreo 2 piese.

| KristalPop a răspuns:

Nu pot să zic că-mi plac, nu-s chiar genul meu, dar muzica lor e destul de bună...

| Indestructible44 explică (pentru KristalPop):

Pai care e genul tau?happy

| KristalPop a răspuns (pentru Indestructible44):

Genul meu sunt mai multe. Doar că trupa asta nu-mi place. De fapt... îmi plăceau câteva melodii ca Sermon. Dar nu mai îmi place. Dup cum spuneam, nu mai place trupa asta.

| Indestructible44 explică (pentru KristalPop):

Dar Disturbed iti place?

| KristalPop a răspuns (pentru Indestructible44):

Da. laughing

| Indestructible44 explică (pentru KristalPop):

Acum serios

| Delicacy a răspuns:

Îmi place doar melodia asta :
https://www.youtube.com/watch?v=04F4xlWSFh0

| FearOfTheDark a răspuns:

Stiu doar o melodie de la ei.Imi place.Nu-s inebunita si nici nu ascult frecvent.O fac doar cand am ocazia.Nu e nici genul meu.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Am ascultat putine melodii de la ei, dar mi-au placut. Concluzie: da, imi plac.

| GodHatesUsAll a răspuns:

Baietii si-au lasat amprenta prin melodia lor,"Bodies" si au continuat sa aiba melodii bune. Chiar daca nu sunt un fan de-al lor, trebuie sa recunosc ca ii mai ascult cateodata.
Deci, da.

| Indestructible44 explică (pentru GodHatesUsAll):

Da scot melodii bune

| GodHatesUsAll a răspuns (pentru Indestructible44):

Da,canta bine iar McCombs are voce.
"Step" up e preferata mea, imi pune sangele negru in miscare.