| anonim_4396 a întrebat:

Va place genul de muzica/dans: bachata, zouk, merengue, salsa?

Răspuns Câştigător
| CrucifiedCountess a răspuns:

Mie-mi place by my own.cum simt muzica ada ma batai :X chaos dance laughing

17 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Imi place dar nu stiu sa dansez... tu stii?

auran
| auran a răspuns:

Khryss ...asta-i un avantaj, rareori gasesti astfel de oameni care sa nu se uite in stanga si dreapta si mai ales sa nu tina cont de varsta... mi-ar placea si mie

auran
| auran a răspuns:

As veni cu placere, dar mi-ar tebuii o dadaca pentru cei mici...

| Demoiselle a răspuns:

Apropo... ceva muzica pe care se poate dansa zouk?(ritmica)

| Demoiselle a răspuns:

Zouk:X:X:X e un dans f f f sexy..imi placebig grin

| Demoiselle a răspuns:

Imi place:X...merci beaucouphappy

| cotzobel a răspuns:

Mie da...in special bachata si merengue...bine as mai adauga passo doblehappy

cami
| cami a răspuns:

Da, mie imi place. Pacat ca nu am fost data la dansuri de mica [dansurile erau viata mea love struck]. Eram mare dansatoare pe acumbatting eyelashes

| julliano a răspuns:

Salsa imi suna mai cunoscut
http://www.sky.fm/salsa/ Salsa non-stop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salsa asa si asa. restul da, stiu sa dansez. happy frecventez aici in constanta localurile de acest gen.niste localuri foarte intime, nu foarte mari dar unde te simti ca acasa si nu se uita nimeni la tine cum esti imbracat, la ce ai in portofel etc ci pur si simplu se danseazahappy unde sunt oameni de toate varstele si toata lumea se relaxeaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auran...pai hai la o bachata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite simmo si o melodie zouk mai ritmata, una din preferatele mele

http://www.youtube.com/watch?v=-z-i9T2C0uM

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da iubesc muzica latino...caut si o melodie bachata boyz-como te extrano. o are cineva in format audio?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da imi place. unde pot sa invet asa mai ieftin?

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, da imi plac genurile si stiu sa le dansez. Cel mai greu e sa dansezi salsa. Daca stii sa dansezi salsa celelalte sunt floare la ureche happy

| AdRihanna a răspuns:

Mie personal imi plac toate, dar, in special bachata. am si eu o intrebare. sper ca ma puteti ajuta. cum se numeste ce`a de`a doua melodie din: http://www.youtube.com/watch?v=AzbI3MOCN8o&feature=related? o caut de mult timp. dar nu stiu cum se numeste si cine o canta.