| kr.mdy a întrebat:

Va placut Paula si Ovi la Eurovision, credeti ca o sa ocupe locul 1?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, au fost foarte buni! dancing applause dancing Sper ca va luam un loc cat mai sus in clasament! big grin thumbs up
Hai, Romania! thumbs up

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Locul 1:-o
Nici in visele cele mai marete ale lui Mogaoh go on
Se cauta originalitate. Iar melodia nu prea spune multe la capitolul astawhistling

| Mefisto23 a răspuns:

Foarte mult mi-au placut! Paula e o femeie frumoasa si are o voce unica dupa parerea mea - dintre cele de la Eurovision ma refer. Nici Ovidiu nu s-a lasat mai prejos, dar l-a acoperit putin. Femeia, mereu deasupra laughing
Problema cu locul pe care o sa il ocupe stim cu totii ca tine de voturi. Iar voturile iar stim cum se dau. Eu sper totusi sa iesim pe un loc onorabil! Meritam.

| Oanny a răspuns:

Chiar mi-au placut, mi s-a parut ca melodia lor a fost printre cele mai bune... Locul? Cu siguranta nu o sa luam locul 1... dar printre primele 10 locuri tot o sa ne aflam.Totusi,daca a-ti observat, daca -ati uitat aseara la tv, unde erau adunate toate tarile si stateau fiecare pe scaunul lor-nu stiu cum sa explic-cu totii aveau cate 2 cutii pe care scria tara respectiva dar numai noi aveam o cutie pe care scria romania. Voi ce credeti?

| aragon18 a răspuns:

Da mi-au placut. Ma bucur tare mult ca au intrat in finala. Insa, imi pare rau pentru fetele din Croatia.pe de o parte tineam si cu ele straight face Nu cred ca vom lua locul 1, macar pana in 10 sa fie! tongue

Janina
| Janina a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa melodie, si nici nu bag mana in foc pentru un loc 1.
Cred ca se putea mult mai bine, Paula are o voce superba si putea sa demonstreze asta cu o melodie pe masura!

| patty32 a răspuns:

Locul 1 nu l`am luat niciodata, si nici de data asta nu cred ca il vom lua.
daca e in primele 10, e binetongue

| traficanta a răspuns:

Nu`mi place nici melodia nici de ei happy Mai mult a meritat Elena anul' trecut sa castige.

| c0rinutza a răspuns:

Da melodia e frumoasa dar nu luam locul 1

| 알리나 a răspuns:

100% sigur o sa ocupe locul 1!