| Lluvia_8369 a întrebat:

Fetelor, ce va place asa de mult la Justin Bieber? Inteleg ca e frumusel si are voce, dar totusi. unele exagerati cand vine vorba de el happy

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu sunt de acord arata bine, are voce faina dar sincer nu-s obsedata de el unele crec ar face infart daca ar tine un concert in orasul lor si ar avea locuri in primul randlaughinglaughing mie mi-ar fi destul de indiferent crec nici nu m-as ducelaughinglaughing asa ca nu as zice ca is obsedata dupa elbig grin

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.

Nu-mi place de el.
Pur si simplu nu are voce, nu mi se pare frumusel.
Deci, eu nu exagerez.

Bafta si o seara placutahappy

Răspuns utilizator avertizat
| MyWorld a răspuns:

Www.justinbieberofficialfans.blogspot.com asta-i un blog intra si o sa vezi (nu trebuie sa stii engleza; ii in romana)

| MalinaH a răspuns:

De ce ai crede ca ii place cuiva de rahatul ala gay

| GeOrGyGyO a răspuns:

Imi place vocea si stilul vestimentar dar nu ma topesc dupa el:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te-a minţit?

Nu-l suport!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu... unele fane exagereaza da ar trebui sa stie daca sunt fane adevarate ar trebui sa stie ca justin uraste istericele...mai ales faele inebunitelaughingI love you justin:***:*:*:**:*:*:*:*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg unuii oameni, spun ca nu-l suporta pe justin dar cand colo zice ca-i plac melodiile lui, bai daca il urasti e normal sa-i urasti si vocea, cand ii asculti melodiile. Ganditi-va inainte sa comentati. happy nu o luati in nume de rau, mi-am dat cu parerea...

| summergirl25 a răspuns:

Nu stiu, si eu ma innebunesc dupa el!

| Ralluk_1625 a răspuns:

Mie nu imi place deloc de el. Il urasc. Imi plac numai melodiile lui. Am o prietena si este obsedata de el. Nu stiu ce vede la el. pupic