| ForeverAB2UTY a întrebat:

Va salut pe toti:*Sunt o mare fana a trupei coreene B2ST \ BEAST.
Stiu ca Yoseob a avut o mica problema si a fost nevoie de o operatie, in care aveau legatura si corzile vocalehappy. Dupa cate am inteles operatie a decursc bine.Tot ce vreau sa stiu este daca esti si el in regula si daca va putea canta in continuarebig grin

Răspuns Câştigător
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Da,e in regula, BEAST vor avea un combeback acum pe 26 parca, mai multe afli de pe allkpop, daca stii engleza, in fiecare zi stiri kpop happy