| Asigned2009 a întrebat:

Am si eu o problema. Atunci cand cant mi se pune pe corzile vocale ca un mucus si trebuie sa tusesc tot timpul ca sa se duca pentru ca ma incomodeaza la cantat. Ce as putea avea sau ce as putea face sa nu mai am chestia asta?

Răspuns Câştigător
| irinuk28 a răspuns:

Consuma sucul de la o lamaie, sau incearca si consuma cate o bucatica din lamaie.Din cate stiu ajuta la indepartarea mucusului din gat.

1 răspuns:
| AmaliaGabrielaStyles a răspuns:

Uite citeste aici http://www.romedic.ro/chisturile-corzilor-vocale, sper ca te am ajutat