| pitykot a întrebat:

Voi credeti ca Justin Bieber este gay? Eu. l-am cunoscut de mai multe ori la concertele lui in Canada si nu este gay va asigur am nr lui de tel cine vrea sa ia legatura cu el cautati-ma pe id:andreea.1717@yahoo.com...Dar mai bine spuneti voi ce credeti despre el.si daca aveti vreo informatie recenta despre el spuntetimi. Aveti vreo intrebare pe care sa eu pun lui si sa va spun ce a raspuns?

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Nici eu nu cred ca este gay. MUlti spun asa poata ca le este ciuda pe el caci este frumos si are o voce de aur. Si eu sunt o fana de a lui. Ti-am bagat id-ul tau in lista. Da-mi accept plz. Am sa iti trimit pe mess o intrebare care vreau sa i-o adresezi, daca stiu sigur ca nu e minciuna. Pupici :*

100 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La`i cunoscut :o uh vb serios :o daca la `i cunoscut pot sa iti pun si eu o intrebare? big grin
De curiozitate... ce inaltime are ca, pe net spune ca este scund iar in reviste spune ca este inalt eu sunt confuza straight face nu mai stiu ce sa cred asa ca poate imi spui uh happy:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce contează? Oricum momentan marea majoritate se încadrează în : gay / lesbiene. Dar nu e. Doar pupincuriştii cărora le e ciudă pe el zic asta. Go and F*CK YOURSELF!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beyy fato uh ai pitici pe creier laughing cum dracu sa il cunosti pe justin bieber.si in primul rand toata lumea are nr. de tell a lui justin laughingsi ce intrebare sa am laughing pai nicio intrebare deoarece daca iti pun o intrebare uh poti sa iei dp net raspunsul...laughing asa pai eu tot iti pun intrebarea big grinlaughing pai...dk il cunosti pe justin intreaba-l ce inaltime are big grinwinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beyy fato uh ai pitici pe creier laughing cum draqu sa il cunosti pe justin bieber.si in primul rand toata lumea are nr. de tell a lui justin laughingsi ce intrebare sa am laughing pai nicio intrebare deoarece daca iti pun o intrebare uh poti sa iei dp net raspunsul ...laughing asa pai eu tot iti pun intrebarea big grinlaughing pai...dk il cunosti pe justin intreabal ce inaltime are big grinwinkinglaughing

| DenniDen a răspuns:

Gay?
cine a zis prostia asta.
nu este gay!:-o :-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incetati nu va mai suport ...grr! nu este gay si nici no sa fie fro data.
daca voi ati vb cu justin eu am vb cu michael jackson cu cel din mormint si nu am putut vb mult ca trebuia sa tina un concert laughing laughing laughing ma faceti sa rad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in gasca cu bug mafia si cred ca jastin bieber este gay ca doar are fata de bouuu. Si cad al prind la mine an cartier al rup cu bataia o sai mananc ficatiiiiiiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred nimic urat despre justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E 100% gay

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Nui gay deloc doamne toti idiotii spun asta doar ca sai strice reputatiano talking eu il ador! ia idul meu steffanutza18 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok. Timpul sa clarific lucrurile. Justin Bieber este cea mai mare greseala a lui Dumnezeu. Oricum cred ca este dupa cum arata si NU nu imi este ciuda pe el nu as vrea sa fiu in locul lui. Abia astept sa atinga pubertatea sa nu mai aiba voce xD.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz justin nu e GAY pentru ca ma are ca prietena happy si il iubesc muultkisseste adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.care este numarul lui si daca ii plac fetele mai mici de cat el 10 11 ani si vreau adresa lui bagama in lista maimu_crazy33 sau a prietenei mele diana99iulia

| CboY a răspuns:

JB is not gay he is a boy like us...more of us are gelous and they say a lots of lies...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Numele meu este Cosmina si as vrea sa fac cunostinta cu Justin Bieber.Sunt satena, am ochii caprui si sunt inalta.Sunt o fata draguta si deschisa.Sunt din Romania.Eu am 11 ani.As dori sa il cunosc pe. Justin Bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit de el abia ieri si deja il urasc sa ii transmiti ca eu il urasc din toata inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa fie GAY asa sa ii transmiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Pentru inceput invata sa scrii limba romana pentru ca o faci complet dezastruos si scarbos.
2. Ma cam indoiesc ca la felul cum scrii si vorbesti ai avea vreo legatura cu interpretul respectiv.
3. Este gay si se poate observa cu usurinta dupa modul in care gesticuleaza, vorbeste si se prezinta. Sa fim sinceri ce heterosexual se ingrijeste asa mult de aspectul lui? Se stie inca din antichitate ca homosexualii au avut o legatura mai stransa cu,, frumosul " decat muncitorii de rand.
4. Grow up! Ce dracu e cu atatia minori pe aici si cu comentarii analfabete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur. te si cred ca ai nr-u lui Ș))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu cred ca e gaybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e gay. O femeie n-are cum sa fie "gay".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vreau sa aflu adevarul ii sau nu gay. Sper sa nu fie asa dar multi spun ca ii gay pentru ca a recunoscut la inchisoarecryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi sunteti dibile cum poate justin sa fie gay daca el canta numai despre dragoste asta voi si cu ideile voastre dibile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este gay.nu este evident?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin gay! va rog! sa nu aberam! e om ca toti oamenii.nici numi pun problema! baietii sunt invidiosi.ca toate il iubim. fetelor, stim noi ce stim laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin nu e gay.imi place muuuuuult vocea lui si stiulul lui.eu nu cred ca poate fi gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt miruna si am 16 ani. Justin Bieber nu este gay, lui ii plac fetele este prea frumos si prea faimos sa se faca gay si cred ca asemenea intrebari nu sunt placute dac lear citi si el ficare isi face parerile lui despre orcine dar incerati sa nu-l raniti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa fim seriosi nu este gay va zic eu totii inventeaza lucruiri aiurite despre el ca sa ai strice imaginea este talentat, frumos, are o voce uimitoare. oricine si-ar dori sa aiba talentul lui dar unii sunt invidiosi si scornesc fel si fel de prostii.nu spun asta fiind ca sunt fana lui spun aceea ce gandesc si cred ca este adevarat are multi fanii si il plac multe fete iar uni vad asta si vrea cu orice pret sa distruga asta asa ca va spun cei carora le place cum canta Justin si sunt fanii lui le zic sa nu mai asculte tot ce zic uni si alti am spus aceea ce gandesc.asa ca Justin Bieber nu este gay asta cred eu bye-bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este gay toti care supn ca este gay sunt niste Prosti