| KiTTtTtTtTtyYyYyY a întrebat:

Voi sunteti de acord cu genul de muzica manele daca da de ce cel mai bun funda ( daca da spuneti si cantaretul preferat de manele)

Răspuns Câştigător
| bebelusasweet a răspuns:

Buna.oricine asculta manele sti dc? daca nu ar asculta manele nu le-ar mai cauta pe youtube si nu ar lasa commentarii aiurea la ele.daca pe strada e o masina cu manele la maxim si treci pe langa ea nu inseamna ca ai ascultat sau ca ai auzit? unii prieteni ai mei nu ascultau manele pana cand nu au auzit melodia cu toba si basu a lui mr juve sau vali g si yanica -daca ma iubesti.mie imi place f mult cum canta florin salam denisa si mr juve. sper ca ti-am dra un raspuns concret. funditabig grin?

9 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Da, oricum sunt mai faine decat rock`ulwinking eu ascult manele. Florin Salam imi place :p

| SamSon a răspuns:

Nu

| Nolkyz a răspuns:

@spike... daca lumea a ajuns sa spuna ca linia melodica a manelelor seamana cu muzica din folclor... e grav.

@bebelusasweet, e o mare diferenta intre a asculta si a auzi. nu poti sa zici ca cel care aude o manea dintr-o masina, o asculta in momentul ala. in fine.

| spike625 a răspuns:

Nu...si nu spun asta din cauza liniei melodice(seamana putin cu folclorul romanesc)ci datorita mesajului.adica numai sa moara dusmanii mei, eu am bani si alte prostii.parerea meabig grin

| bebelusasweet a răspuns:

Ms pentru funditza

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Hey.Da sunt de acord cu manelele chiar daca nu ascult prea des.Fiecare are gusturile lor si nu ii poti condamna ca nu le plac manelele.Mie una imi plac dar nu toate ca sunt unele chiar urate.Si la cantaretul preferat as putea spune:
baiat-nyno
fata-yana
happy

| KiTTtTtTtTtyYyYyY explică:

Cpl dar da si u mie una plz ca nu am nici macar una!

| EuDoarEu_4521 a răspuns:

Nu sunt de acord in niciun fel cu manelelewinking Mi se par niste melodii stupide si fara rost.

| Andrey150_7891 a răspuns:

Nu, nu sunt de acord. Manelele sunt naspa, acu ani de zile erau super... dar eu de exemplu am 13 ani si imi plac doar genurile de muzica noi (rock hip hop si rap).