| Angel_6185 a întrebat:

Vreau cite mai multe informatii despre Justin Bieber (adevarate). Dau funditawinking tongue

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Da-o dracu Woodenpints, fata a zis informatii adevarate si toti stim ca de fapt e lezbianca.

| FucktheSystem a răspuns:

Uite vezi, pana si Angel care e fana stie ca are iubita.

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Gaystin Gayber (n. 2009) este un fabulos cantaret de manele englezesti.

| Chipixz a răspuns:

Nume naştere Justin Drew Bieber
Data şi locul naşterii 1 martie 1994 (1994-03-01) (17 ani)
Canada Stratford, Ontario, Canada
Gen muzical Pop, R&B
Ocupaţie muzician
Instrument(e) vocal, pian, chitară
Ani de activitate 2009-prezent
Case de discuri Island Records, RBMG
Website ShaneDwasonTV

Şi-a început cariera profesională pe Youtube, unde a fost descoperit de Scooter Braun, care mai târziu i-a devenit manager. Braun a aranjat ca Justin să-l întâlnească pe Usher la Atlanta, Georgia, ceea ce a rezultat în semnarea unui contract cu casa de discuri Island Records. Acesta a declarat ca rappul este viaţa lui dar încă nu poate să cânte.

Prima parte a albumului său My World a debutat pe locul 6 în U.S Billboard Hot 200 şi pe locul 1 în Canadian Albums Chart.

Justin Bieber îşi îndreaptă atenţia către actorie. Acesta a câştigat un rol în serialul CSI: Crime Scene Investigation, anunta postul de televiziune CBS. Bieber va interpreta personajul unui puşti care este constrâns să ia o decizie extrem de importantă în ceea ce-l priveşte pe singurul său frate.

Cântăreţul pop va apărea prima oară în sezonul CSI din septembrie, urmând să-şi mai facă şi alte apariţii pe parcursul anului, până la epuizarea scenariului.

Producătorii serialului au fost cei care l-au contactat pe Justin, atraşi fiind de succesul pe care l-a înregistrat artistul cu cele 250 de milioane de vizualizari pe YouTube ale videoclipului „Baby."

„Ne-ar plăcea să credem că fenomenul CSI-ului a avut acelaşi impact asupra culturii populare (n.r. asemenea pieselor lui Justin). Posibilitatea de a aduce împreună cele două performanţe reprezintă o atracţie deosebită pentru audienţă", fundita? puppy dog eyes puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze.nu eram atenta.i'am dat folositor si inteligent lu purecu ala.ce morti masi tot i se da atentie?

| Angel_6185 explică:

Littlebunnyx3, asta de pe google, am citit totul despre el din google tongue Woodenpints, Justin nu e gay, are prietena si se numeste Selena Gomez tongue