| militaruioan a întrebat:

Vreau sa compun o melodie sa o inregistrez dar nu stiu cum sa incep...Imi puteti da sugestii de titluri si eventual un inceput si refren?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa compui sau sa iti compuna altii?

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Veata fără tine nu ar însemna nimic
Tu fără veata nu știu ce sa zic
Vântul batea,cerul plangea,inimile noastre sa asculta,mâinile noastre se atingeau într un dans pe care doar noi doi îl știam, numele une i printese a unei regine este Laura pentru mine, la început nu stiu ce ai crezut tu despre mine la început nu a fost sentimentul de iubire dar pe parcurs ma cuprins sentimentul de fericire, la început a fost doar un pariu pus pentru niște bani dar după ne am seama ca ma cuprins teama, teama de a nu pierde o minunata fata tu pentru mine erai fericirea intrucipata dar ai plecat si mai lăsat cu inima rupte in 2 bucata mari de fapt,, Laura iubire te pup frumoasa sper sa îți fie bine

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Asta am compuso si ti am dato tie