| LeeJiEun a întrebat:

Vreau sa devin cantareata dar nu stiu sa compun muzici. daca se ofera cineva ma gaseste la bad.kitty12. fundalove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Sorinna a răspuns:

Ca sa compui "muzici" ai nevoie de mai mult decat o decizie pe moment, ai nevoie de un strop de talent si imaginatie. Iti trebuie un amic care se pricepe la un instrument daca tu nu ai practicat niciodata unul. Foloseste-ti imaginatia pentru a compune o coloana sonora si versurile vin de obicei de la sine.
Multa bafta.