| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac cunostinta cu cat mai multi fani Cinema Bizarre... Va puteti lasa si ID'ul. Eu ii iubesc cu tot sufletul meu...

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Vad ca cineva zice ca ii adora, acum ca s-au despartit sunt istoriestraight face. La mine nu e asa, mi-au placut mereu si o sa imi placahappy. Am auzit ca strify trebuia sa si lanseze albumul nou sub numele de jack e strify, dar nu am mai auzit nimic de elstraight face. Oricum si mie imi plac foarte mult.Id meu e : maria_mary1996

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Si mie mi-au placut la nebunie prin acum vreo 2-3 ani laughing Add crimson.razorblade happy

| Blackberry^^ a răspuns:

Lol Acum 2 ani obisnuiam sa'i ador laughing
Dar acum s'au despartit si nu imi mai prea plac...
In orice caz uite ID: x_creepy_doll

| XMyzue_1273 a răspuns:

Ii adorlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

By. kam3lia e al meu daca vrei sunt fana...hs pentru [ersoanele care nu jtiau CINEMA BIZARRE ARE BACK

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

Nam mai ascultat d mult, cic s-au despartit[hmm... in ce sensurismug?-scuze minte pervy, minte pervy gomene ^.^"] imi placeau fff mult:X
id:duduka_deedee
happy