| Fluturemov a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o camera foto si nu stiu daca sa imi iau pe baterii sau cu incarcator.
Care este diferenta?
Multumesc.dau funda la cel mai bun sfat.

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Eu am cu baterii si fac peste 300 de poze si nu se termina asa repede...nu am incercat cu acumulator...totusi daca vrei sa iti iei cauta Nikon sau Canon astea sunt cele mai bune

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! kiss Eu iti recomand una cu acumulatori, asa am si eu si este mult mai bine asa! Pentru ca incarci 4 acumulatori si ii iei in geanta, asa daca cumperi baterii dai bani intr-una pentru ca se termina foarte repede!winking Repet, iti recomand acumulatori!

Funda? puppy dog eyes

| lmny a răspuns:

Camera foto cu incarcator? N-am mai auzit, dar poate exista...
Iti poti cumpara orice tip de camera foto, doar ca in loc de baterii normale iti cumperi acumulatori, adica baterii reincarcabile, si incarcator pentru asa ceva. Poti sa ii reincarci mult timp si chiar daca sunt mai scumpi( 20-23 de lei/b, cred), se merita!

| EllieRose a răspuns:

Pai mai bine sa iti iei cu incarcatorwinking

| AstacuochiNegri a răspuns:

Diferenta este k te tine mai mult bateria. a mea este pe acumulatori.